Tvorba web stránok Košice | webstránky Košice | WebforRent.sk

TVORÍME WEBY A E-SHOPY

Ak hľadáte kvalitné technické riešenie pre Váš web, alebo e-shop, ste na správnom mieste.

VIAC INFO

Potrebujete web stránku, e-shop,
CRM, alebo pomôcť so SEO?

Spojte sa s nami a pomôžte nám rozvíjať vaše podnikanie.

Je pre nás dôležité pochopiť vaše ciele, potreby, služby, produkty a potenciálnych klientov. Vykonáme analýzu webu a spoločne určíme smer vývoja webovej stránky a pripravíme brief. Následne pripravíme základný návrh a na základe našich skúseností vyberieme pre vás najvhodnejšie riešenie.

Webové riešenia na mieru

Naše služby

Tvorba
web stránok

Potrebujete on-line prezentovať firmu alebo samých seba na internete? Webová stránka patrí medzi najvhodnejšie riešenia, pomocou ktorých Vás nájdu ľudia, klienti? Vytvoríme Vám web na mieru tak, aby Vás ľudia našli.

Realitný
software

Web stránka pre realitnú kanceláriu, developerský web, alebo osobnú web stránku realitného makléra s exportom na realitné portály? Šablóna, alebo dizajn na mieru? Využite realitný systém naplno a začnite predávať nehnuteľnosti.

Tvorba
e-shopov

B2C a B2B e-shop Vám pomôže preniesť podnikanie na internet a nájsť klientov pre Vaše podnikanie. Internetové obchody tvoria v súčastnosti značnú časť predaja hlavne vďaka jednoduchosti pre zákazníka nakúpiť tovar.

CMS a CRM systémy na mieru

Vytvorený podľa potrieb a návrhov našich zákazníkov, je rýchly, bezpečný, používateľský prijateľný a zároveň modulárny, a teda upraviteľný pre Vaše potreby.

Projekty

Naše práce

POTREBUJETE WEB?

Napíšte nám ↴

Správa úspešne odoslaná