Tvorba web stránok

Tvoríme webové stránky s kvalitným grafickým dizajnom, ktoré sú zároveň funkčné a výkonné.

Tvorbe web stránok sa venujeme už viac, ako sedem rokov a za ten čas, sme si už odskúšali čo funguje a čo nie. Dizajn webu a štruktúru webu preto navrhujeme stále tak, aby bol používateľský prijateľný a zároveň dodržujeme technické / on-page SEO zásady, ktoré Vám pomôžu zvýšiť pozície v Google vyhľadávaní.

Web stránky tvorime výhradne na našom uzavretom redakčnom systéme CMS Tyrion, ktorý klientovi poskytuje maximálnu bezpečnosť. Z tohto dôvodu prevádzkujeme weby len na našich serveroch a neposkytujeme prístup k zdrojový kódom webu.

Projekty

Ukážky prác

Ako to prebieha?

1. Osobné stretnutie

Prejdeme si všetkých požiadavky a predstavu klienta

2. Analýza

Kľúčové slová, myšlienková mapa, cenová ponuka, podpis zmluvy.

3. Konzultácie

Koncept, vývoja prototypu, drôtený model a ďalšie.

4. Grafický návrh

Návrhy grafických riešení, web dizajn.

5. Programovanie

Príprava CMS rozhrania, kódovanie, testovanie a ladenie webu.

6. Spustenie webu

Ručné indexovanie, presmerovania, SSL, školenie, odovzdanie projektu.

Podľa použitia

Web stránky rozdeľujeme na

Prezentačný web

Prezentačný web

Web určený k prezentovaniu Vašej firmy na internete, tak aby Vás potencionálny klienti vedeli rýchlo nájsť.

Chcem WEB
Realitná web stránka

Realitná web stránka

Web pripravený pre realitné kancelárie, alebo ako osobný web pre makléra s možnosťou exportu ponúk nehnuteľností na najväčšie realitné portáli na Slovensku.

Chcem WEB Viac INFO
Katalógový web

Katalógový web

Web je vhodný pre klientov, ktorý chcú prezentovať svoje produkty, ale nechcú vyslovene e-shop. V takom prípade hovoríme o katalógovom webe, kde síce používame plnohodnotné e-shop/CRM riešenie, ale vynechávame nákupný proces a iné funkcie, ktoré ponúka náš CMS Tyrion.

Chcem WEB

Prečo si vybrať nás?

Máme skúsenosti

Webové stránky tvorime pod značkou WebforRent už 5 rokov. Predtým sme tiež makali na weboch pre iné firmy. Preto máme dostatočné skúsenosti na to, aby sme Vám vytvorili pekný a funkčný web, ktorý sa bude prispôsobovať zariadeniam.

CMS Tyrion

Ponúkame vám vlastný slovenský redakčný CMS systém, pomocou ktorého si upravíte jednoducho obsah Vášho webu, alebo e-shopu. CMS systém vieme prispôsobiť presne požiadavkám webovej stránky.

Bezpečnosť

CMS Tyrion je uzatvorený redakčný CMS systém, ktorý klientovi poskytuje maximálnu bezpečnosť a dostupnosť systémov. Prí vývoji sme v prvom rade prihľadali na zabezpečenie, tak aby klient nemusel riešiť nabúrané weby a deravé aktualizácie.

Technické SEO

Pri navrhovaní a kódovaní web stránky vždy postupujeme tak, aby boli dodržané základne technické on-page SEO štandardy. Nastavíme Vám na webe generovanie nadpisov, meta popisov tak, aby ste nemali duplicity. Každej podstráne webu sa tieto veci dajú nastaviť samostatne, a preto je náš systém vhodný pre marketingové agentúry.

Technická podpora

Vieme, že základom spokojného klienta je mu ponúknuť pomocnú ruku, vždy keď to potrebuje.

Povedali o nás

Chlapci z webforrentu splnili presne moje požiadavky, zostavili mi webku presne do detailu podľa mojich pokynov a dokonca vo viacerých veciach mi aj poradili. Ďakujem za super odvedenú prácu.

Michal Sojka
Michal Sojka

michalsojka.com

Moja stránka je taká akú som chcela - DYNAMICKA a pekná. Taktiež počiatočné SEO nastavili výborne.Webforrent má neuveriteľne rýchlu podporu, čo je dnes vzácnosť. Ďakujem realizačnému tímu. Odporúčam.

Sarlot Racz
Sarlot Racz

asara-turkey.com

Chlapci z webforrentu splnili presne moje požiadavky, zostavili mi webku presne do detailu podľa mojich pokynov a dokonca vo viacerých veciach mi aj poradili. Ďakujem za super odvedenú prácu.

Vladimír Václavík
Vladimír Václavík

vladovaclavik.sk

POTREBUJETE WEB?

Napíšte nám ↴

Správa úspešne odoslaná