myscreenie.com

CHCEM PODOBNÉ

Sociálna sieť pre špecifické publikum

Vytvorili sme portálové riešenie, sociálnu sieť pre úzkoprofilové publikum zaoberajúce sa úpravami prostredia mobilných telefónov. Interný názov projektu bol, malý instáč, nakoľko funkciami to je veľmi podobné.

Prejsť na web:
www.myscreenie.com

Popis

Oslovil nás majiteľ aplikácii na úpravu vzhľadu prostredia telefónov s požiadavkou na cenovú ponuku. Malo isť o sociálnu sieť pre špecifické zahranične publikum, ktoré sa rado hrá s úpravami prostredia telefónov. Funkciovo sa malo jednať o pridávanie postov, lajkovanie, follows, komentáre, notifikácie a ďalšie funkcie podobné instagramu. Cieľová skupina používateľnom bol americký trh a nutkanie byť jedinečný. Používatelia môžu pridávať screens ich upravených UI v telefónoch, pridať popis a odkazy na widgety, ktorými upravili vzhľad.

Riešenie sme postavili na našom CMS Tyriona s reaktívnou frondend nadstavbou s použitím vue.js a nuxt, tak aby sa to celé rýchlo načítavalo a spĺňalo to PWA štandardy. Projekt sme umiestnili na samostatný server s rýchlim pripojením a spustili sme sociálnu sieť MYSCREENIE.Technológia
HTML, CSS, VUE.JS, NUXT, PWA. PHP, MariaDB, ADOBE
Rok vytvorenia
Od 2019 - trvá
Prejsť na web
www.myscreenie.sk

projects-menu-title

POTREBUJETE WEB?

Napíšte nám ↴

Správa úspešne odoslaná