reboli.sk

CHCEM PODOBNÉ

Web stránka na mieru pre jazykovú školu

Oslovila nás certifikovaná jazyková škola, ktorá vykonáva medzinárodne certifikované skúšky z nemeckého jazyka s požiadavkou na redizajn web stránky a zlepšenie pozícii vo vyhľadávačoch.

Prejsť na web:
www.reboli.sk

O projekte

Požiadavka klienta bola nový dizajn web stránky, logo školy na úvode, zobraziť krédo školy, zlepšenie pozícii v Google a jazykové mutácie webu.

Začali sme analýzou požiadaviek a konkurencie, pripravili sme grafický návrh webu a po schválení sme začali pracovať na samotnom webe. Klient mal jasnú predstavu o štruktúre web stránky, kde sme však museli brzdiť požiadavky klienta, nakoľko požiadavka klienta bola mať až päť úrovni navigácie webu. Klient nám dodal našťastie dostatok obsahu pre web stránku, čo nám umožnilo viac pracovať s nastavením SEO web stránky.

Technické on-page SEO

Hmatateľné výsledky a posun pozícii v Google!

Pozície vo vyhľadávaní boli katastrofálne a pre viacero kľúčových slov sa jazyková škola Reboli nenachádzala ani v TOP 100, a teda boli neviditeľný pre potencionálnych záujemcov a jazykový kurz.

Požadované kľúčové slová:

"jazykova skola reboli"
"kurz nemciny kosice"
"kurz nemeckeho jazyka kosice"
"kurz nemciny pre lekarov"
"jazykove skusky goethe kosice"

Pre zlepšenie SEO a pozícii sme pri napĺňaní obsahu web stránky sme dbali na správne použitie kľúčových slov v nadpisoch, v textoch na webe a v meta popisoch web stránky, čo by malo viesť k zlepšeniu výsledkov vo vyhľadávačoch.

Výsledky sa samozrejme dostavili a aktuálne pozície a aj návštevnosť webu a prílev nových klientov sa preukázateľne zvýšili.

Z výsledkom SEO optimalizácie sme spokojní a myslíme si, že aj klient sa nesťažuje.Technológia
HTML, CSS, JS, BS3, PHP, Adobe
Rok vytvorenia
2018
Prejsť na web
https://www.reboli.sk

projects-menu-title

POTREBUJETE WEB?

Napíšte nám ↴

Správa úspešne odoslaná