asteel.sk

CHCEM PODOBNÉ

E-shop a CRM na mieru

E-shop a zároveň kompletne CRM riešenie pre zastrešenie chodu firmy, automatizácia procesov, nastavenie štandardov a prepojenie na účtovné systémy pre jedného najväčších predajcov PNEU, diskov a príslušenstva pre motoristov.

Dlhodobá spolupráca a vývoj CRM systému na mieru s postupným dorábaním funkcii a aplikácii, ako web aplikácia pre mechanikov pre automatizovanie procesov, alebo web aplikácia pre inventúry, C++ aplikácia na prepojenie pokladne s CRM a ďalšie.

Prejsť na web
www.asteel.sk

Ciele projektu

Klient mal podobný systém aký požadoval, ale problém bol v štruktúre kódu a celkovej zastaranosti databáz, ich štruktúre a problémom pri komunikácii s pôvodným dodávateľom CRM riešenia.

Požiadavky firmy A STEEL s.r.o. boli zachovanie funkcionality CRM, ktorý však už bude naprogramovaný objektovo, tak aby nebol problém ho aktualizovať a aby bol kód prehľadný a hlavne s projektovou dokumentáciou. Ďalšie ciele projektu pribúdali postupne, mnohokrát vychádzali zo skúseností klienta. Plán bol pripraviť CRM ASTEEL v priebehu 10 mesiacov tak, aby bol pripravený na sezónu a následne začať dorábať funkcie, aplikácie a automatizovať procesy, tak aby sa uľahčila práca na všetkých pozíciach, ktoré s CRM pracujú (skladníci, predajcovia, mechanici, účtovníci, vedúci pracovníci, majiteľ).

Ďalšie ciele boli spustenie nového webu, zrýchlenie vyhľadávania, zlepšenie pozícii vo vyhľadávačoch a iné.

Automatizácia, funkcionalita a aplikácie

Štart projektu sa začal analýzou potrebných úkonov, tak aby sme boli schopný prejsť zo starého CRM na nový. Bolo potrebné riešiť migrácie skladov, klientov, skladových presunov, vlastníctiev klientov, duplicity a ďalšie záludnosti.

Po analýze sme si upresnili priority a začali sme vytvorením samostatného systému na spracovanie skladov, skladových presunov a predajov. Systém sme nazvali TyreStock a spustili ho na samostatnom servery. Systém umožňuje spracovanie ľubovolných skladových zásob od rôznych dodávateľov, interných skladov a e-shopov. Import skladov a dostupnosti je plne automatizovaný hneď po prvom párovaní importu a je možne pridávať nové sklady pohodlne pomocou administrácie.

Popri tom sme už začali pracovať aj na samotnom CMR ASTEEL, navrhli a pripravili sme admin rozhranie, riešili rozloženia, funkcie, testovali a postupne rozširovali základ. Postupom času sme pripravili pre A STEEL CRM riešenie na mieru, ktoré umožňuje podľa sekcii:

Sklad:
zoznam produktov, výrobcovia, manažment skladov, skladové pohyby, cenotvorba, rezervácie produktov, správu pobočiek, export na heureku a iné.

Predaj:
filtrovanie, akcie nákupného procesu, stav platieb, naskladnenosť, poznámky, zľavy, napojenie na dopravcov, napojenie na účtovný program, tlač dokumentov, tlač bločkov a iné.

Rezervačný systém:
prehlad rezervácii, notifikácie e-mailom a sms, rýchla rezervácia, rozhranie pre mechanikov, zoznam uskladneného majetku klientov a iné.

Klienti:
zoznam klientov, editácia klienta, spájanie klientov pri duplicite, zoznam dlžníkov a iné.

Uskladnený majetok klientov:
zoznam uskladnenia majetku klientov, editácia majetku, zoznam vozidiel klienta a iné.

Dokumenty:
tlač rôznych dokumentov, ako faktúry, dobropisy, servisné záznamy, záznam o uskladnení, tlač bločkov a ich archivácia a iné.

Stav projektu a výsledky

ÚSPECH.

Projekt CRM ASTEEL úspešne pokračuje už štvrtí rok, postupne sa stále dorábajú funkcionality a zlepšujú sa jestvujúce funkcie. Skladový systém úspešne spracováva viac, ako 60 skladov a napojených e-shopov. Firma úspešne prešla kompletne na CRM a celý chod firmy je prevádzkovaný na CRM ASTEEL a automatizovala podstatnú časť operácii.

Pozície vo vyhľadávaní Google sa samozrejme zlepšili a obrat firmy A STEEL s.r.o. sa od spustenia v roku 2016 zvýšil z 2,1 milióna na 3,9 milióna v roku 2019, čo je približne +83%.Technológia
HTML, CSS, JS, PHP, BS3, CMS Tyrion, CRM ASTEEL
Rok vytvorenia
2017 - trvá
Prejsť na web
www.asteel.sk

projects-menu-title

POTREBUJETE WEB?

Napíšte nám ↴

Správa úspešne odoslaná