konajme.sk

Prejsť na web CHCEM PODOBNÉ

Web, ktorý pomohol malým anjelom.

Sme radi, že sme mohli pomôcť a prispieť pekným webom k projektu, ktorý pomohol so zbierkou pre detičky.

Projekt bol nakoniec obrovský úspech a všetky štyri detičky nakoniec podstúpili liečbu v hodnote skoro 9 miliónov euro. Následne si administrátori webu upravili úvodnú stránku na pomoc ďalším deťom, ktoré potrebujú pomôcť s oficiálnymi zbierkami.

Prejsť na web
www.konajme.sk

Zadanie:

Oslovil nás s prosbou o pomoc náš kamarát, grafik a UX špecialista Adrián Sciranka s tým, že mal dohodnutých programátorov, ale sa im nevie dovolať, odmlčali sa a súrne potrebujú web pre projekt konajme.sk.

Bolo to v piatok doobeda a v pondelok, ideálne ešte v nedeľu večer mal byť web online. Tak slovo dalo slovo, Adrián nám poslal prístup do aplikácie zeplin.io, kde bola grafika sprístupnená tímu, ktorý na tom pracoval. V piatok večer sme vytvorili repozitár, nakopírovali CMS Tyrion, ako základ a požičali sme si grafiku z webu maximark.sk, ktorú sme začali upravovať podľa dodanej grafiky.

V sobotu doobeda sme web dokončili, k požiadavkám sme ešte pridali jazykovú mutáciu webu v anglickom jazyku a poslali pracovný link. O chvíľu na to zazvonil telefón, volal Adrián, že to je Mega Super a je to presne podla dodanej grafiky.Technológia
HTML, CSS, JS, PHP, BS4
Rok vytvorenia
2019
Prejsť na web
www.konajme.sk

projects-menu-title

POTREBUJETE WEB?

Napíšte nám ↴

Správa úspešne odoslaná